Hakkımızda

Kurumsal

Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Sektörümüzde birçok ilki başarmış olmanın gururuyla birlikte siz değerli çiftçilerimize en iyi hizmeti sunmayı öncü edindik. Hizmetlerimizi her geçen gün artırmak için elimizden gelen tüm gayreti sarf ediyor her geçen gün çalışmaya hızla devam ediyoruz.


Pancar sökme makineleri, şeker pancarının topraktan çıkarılması için kullanılan özel tarım makineleridir. Pancar sökme makineleri, verimliliklerinin yanı sıra yüksek kaliteleri ve dayanıklılıkları ile de tanınmaktadır.


Türkiye'de Pancar sökme ve yükleme makineleri servis hizmetleri sunan servis MSM GROUP, müşterilerin ihtiyaç duydukları tüm bakım, onarım ve yedek parça taleplerini karşılamak için tasarlanmıştır. Müşterilerin makinelerinin en iyi performansı göstermesini sağlamak için düzenli bakım yaparak müşterilerin makinelerinin ömrünü uzatır ve arıza durumunda hızlı bir şekilde müdahale ederek işlerin aksamasını engeller.

Kurumsal

Ekibimiz

? Vizyon

Türkiye Genelinde Pancar üreticilerinin ekipmanlarını hasat makinaları tamir bakım parça ve servisini yerinde zamanında ve en iyi şekilde çözmek.

? Misyon

Pancar Söküm Hasat makinalarına 7/24 destek ve yerinde servis hizmeti ile sürekli Müşteri Samimiyet Memnuniyet ilkesi ile hizmetlerimize devam etmek  

Kurumsal

Ekibimiz